Koszulki kolejne moreinfo

12/06/2010 Posted by cranberry
Kilka sprostowań
odnośnie noisy jewel clothing


1. Nie nastawiam się na zarabianie. Ideą brandu jest radość z posiadania przez drugą osobę czegoś z pod mojej metki. Cały cennik, który będzie się systematycznie pojawiał wraz z koszulkami, to kwoty pokrywające koszt produkcji danego produktu + drobne składowe na ewentualną promocję firmy, czyt. np. vlepki. Tym samym średnia cena koszulki nie powinna wynieść więcej niż w statystycznej sieciówce. Przy czym widzi mi się estetyka wykonania i w miarę możliwości dobra jakość materiału. Mam nadzieję, że przekonacie się o tym sami :)


2. Konkretny termin otwarcia sklepu nie został jeszcze ustalony. To zależy od ilości mojego wolnego czasu w najbliższych tygodniach. Mam nadzieję, że jeszcze przed świętami uda mi się zamówić większość potrzebnych materiałów, żeby podczas kilku wolnych dni popracować nad produktami, ewentualnie tylko samplami do sesji. Same zdjęcia to kwestia kosmetyczna strony i ważne tylko, żeby znaleźć odpowiedni termin dla modelek i modeli. Okrojone efekty sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć w dużym banerze na właściwej stronie sklepu (noisyjewel.blogspot.com) lub w szerszej formie na blogu (noisyjewelblog.blogspot.com  - wkrótce ruszy) z zapowiedziami nowości, zdjęciami szczęśliwych posiadaczy produktów i innymi blogowymi zapiskami odnośnie NJ. Później zamierzam połączyć blog i sklep na jednej domenie, ale to plany na dalszą przyszłość.


3. Wiem, że zima nie jest najlepszym momentem na otwieranie takiej działalności, ale boję się, że stracę zajawę czekając w nieskończoność. Tak, tak, po świętach wszyscy zostają z pustymi portfelami (prezenty, przelewanie hajsu na wielkich promocjach w centrach handlowych...), a na ulicach chowają twarze w szaliki nie zauważając nikogo i niczego, w tym moich wlepek (co z drugiej strony może być logistyczną frajdą i niezłym wyzwaniem). Zdaję sobie też sprawę z tego, że towarem najchętniej teraz kupowanym są swetry, bluzy i wszystko inne, co grzeje. Ale mogę Was zapewnić, że świeżość NJ grzeje równie mocno, szczególnie w klubie czy na innej imprezie, na którą nie założycie grubego swetra ;)


4. Dostałam też pytanie o ewentualne promocje czy konkursy. Ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, gdyż nie jestem w stanie określić popytu na produkty. Jeżeli okaże się, że z tą popularnością w sieci nie będzie tak tragicznie, to jestem skłonna stworzyć jakiś contest czy promocję. Więc jak mówię - wszystko zależy od Was.5. Ostatnia rzecz na dzisiaj, zupełnie ode mnie i orientacyjnie: czy oprócz informacji na facebookowej grupie i ewentualnej obserwacji bloga chcielibyście, aby ruszył newsletter?


*ponieważ właściwie ten post powstał wczoraj, ale uciekł mi internet wieczorem:


Pochwalę się jeszcze, że mały biznesplan jest gotowy i zbieram się w sobie na pierwsze zakupy. Co dokładnie znajdzie się w sklepie? To póki co moja słodka tajemnica, ale mogę Was uspokoić, że najdroższy produkt nie przekroczy 70zł, a w najtańsze koszulki będzie można się zaopatrzyć już w okolicach 25zł.
To chyba wszystko. Mam nadzieję, że rozwiałam tym postem Wasze wątpliwości. Nadal oczywiście możecie zadawać pytania - już na oficjalnym mejlu noisyjewel@gmail.com albo w komentarzach. Bo te oczywiście, jak zawsze są bardzo mile widziane. Dzięki za dotychczasowe trzymanie kciuków, tejk ker, my bunnies :)

eks oł eks oł,
kranberi


12 komentarze:

darenia said...

powodzenia życzę, chętnie obejrzę Twoje produkty :) pozdarwiam

Anonymous said...

Myślę, że po świętach gotówka będzie także czekam,czekam,czekam :D:D:D

Biedronka said...

czekam niecierpliwie :D

Anonymous said...

osobiście nie mogę się doczekać :D

Mycha said...

*mychaoczekuje*

almaa. said...

siema siema
chetnie vlepkami okleje autobus

buziole na czole
:*

almaa. said...

joke
jeszcze by mandacik wlepili :<


a tak serio
doczekać sie nie moge, hajs po swietach bedzie, bo ten nieszczesny z biala brodą przyjdzie, wiec wiesz.. ruszaj spokojnie, a ja juz sie loguje na konto bankowe :D

Anonymous said...

na stówke zaopatrze się w jakąś koszulinkę <3 aa, kurde nie mogę się doczekać :D powodzenia :) ;***

ola z fejsa.

Anonymous said...

ceny zapowiadają się ładnie, sama mogę oklejać miasto wlepkami, bo zapowiada się nieźle i czuję że też może się zaopatrze w coś no ale nie mogę doczekać jakiś projektów <3

Anonymous said...

A ja mam takie pytanko: w jakiś programach graficznych pracujesz? jesteś samoukiem w tych sprawach?

ps. już odkładam na koszulkę :D

xoxo
Karola

Anonymous said...

Byłabym bardzo szcęśliwa posiadając koszulkę wykonaną przez Ciebie :) Dlatego, że na 100% byłaby ładna i dlatego, że jesteś najbardziej kreatywną osobą, o jakiej słyszałam :)) Uwielbam Cię!

Anonymous said...

SPOD
nie 'z pod'.

Post a Comment

thanks for comments!

cranberry loves her followers

cranberry ©2010